Content-manager (web site)

Domeniu de activitate: Vânzări online

Departamentul Vânzări online

„VIORICA-COSMETIC”, cel mai mare producător de cosmetice din țară, este în căutarea unui Content-manager (web site) care va completa echipa.

Oferta societății noastre:

  • Desfășurarea activității în cadrul unei companii mari, stabile, ce se dezvoltă dinamic;
  • contract de muncă oficial (pachet social complet);
  • salariu stabil, 100% transparent, transferat pe card bancar;
  • un calculator modern și un loc de muncă confortabil;.
  • posibilitatea de a-ți perfecționa abilitățile profesionale;
  • atmosferă degajată, creativă, colectiv prietenos.

Responsabilitati:

  • Adaugarea/redactarea textelor pe site
  • Configurarea modulelor aditionale (plugin-uri)
  • Structurarea informatiei pentru publicare
  • Modificări care tin de SEO
  • Testarea functionalului nou pe site
  • Analizarea si propunerea imbunatatirilor pe site
  • Management continut in unele marketplace-uri

Ce așteptăm de la tine:

  • Experiență în funcția de content-manager;
  • Cunostințe a platformei WordPress;
  • Cunoașterea limbilor romană obligatoriu și rusă, engleza – constituie un avantaj;
  • Capacitatea de planificare și organizare a procesului de lucru;
  • Atenție la detalii, perseverență, meticulozitate;
  • Abilitatea de a-ți organiza eficient procesul de muncă și a finaliza sarcinile cu eficiență maximă.

Program de lucru: full-time (8:00-17:00 sau 9:00-18:00).

Pentru a aplica la acest post vă rugăm să trimiteți CV-ul cu tema postului vacant la care aplicați la următoarea adresă electronica – hr@viorica.md

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Click or drag a file to this area to upload.
Primește noutăți despre oferte și promoții